centrum-ngo.pl

GEKKO Collections

Data dodania: 2019-08-07Domena: http://gekko.pl/  |  Kontakt: +48 61 851 85 92  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Paderewskiego 8  |  Kod pocztowy: 61-770

Opis

Warsztaty z technik negocjacyjnych, kursy dla windykatorów, audyty to oferta, z jaką do swoich klientów wychodzi firma GEKKO Collections. Uczestnicy prowadzonych kursów dowiadują się, za pomocą jakich technik i strategii można szybciej i prościej odzyskać dług.

Szkolenie z windykacji jest bardzo istotne, powinien wziąć w nich udział każdy, kto zajmuje się odzyskiwaniem należności czy to telefonicznie czy w kontakcie bezpośrednim z dłużnikiem. Warsztaty obejmują trening umiejętności, które przydatne są nie tylko w sytuacjach powszechnych, ale też tych rzadszych i trudniejszych. Dzięki szkoleniu uczestnicy są przygotowani do prowadzenia wszelkiego rodzaju negocjacji. Wiedzą, jak tworzyć logiczne argumenty, jakiego słownictwa używać, potrafią też generować sekwencję możliwych odpowiedzi. Wszystko to wpływa ostatecznie na to, że należność jest odzyskana.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)