centrum-ngo.pl

Bellbox sp. z o.o.

Data dodania: 2018-05-18Domena: https://bellbox.pl/  |  Kontakt: 798 214 214  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Rubież 46A/208  |  Kod pocztowy: 61-612

Opis

Na weselu bliskiej osoby każdy z zaproszonych gości pragnie wyglądać olśniewająco i elegancko. Dlatego Panie wybierają najpiękniejsze sukienki dopasowane do swoich figur i decydują się na modne czesanie u profesjonalnego fryzjera. Równie ważny jest makijaż, który powinien być nie tylko dobrze wykonany, ale również dopasowany do koloru włosów. Blondynkom, brunetkom, paniom w rudych włosach pasują różne kolory cieni do powiek oraz bardziej lub mniej podkreślone oko i usta.

Bellbox pragnie zaprosić do sprawdzenia pobliskiego salonu kosmetycznego, który zaproponuje makijaż na wesele dla blondynek idealnie współgrający z karnacją, kolorem oczu oraz odcieniem blondu. Każdy makijaż, który ma przetrwać nawet kilka godzin, potrzebuje dobrego utrwalenia, dlatego dobrym wyborem na koniec mejkapu jest go utrwalić sypkim pudrem lub preparatem pochłaniającym nadmiar produkowane sebum.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (5 z 1 głosów)