centrum-ngo.pl

ALBION - Grzegorz Kołodziej

Data dodania: 2018-06-04Domena: http://tlumaczenia-gk.pl/  |  Kontakt: 602 67 98 46  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Lwa 25a  |  Kod pocztowy: 61-244

Opis

Przekłady umów i dokumentów to bardzo specyficzny rodzaj tłumaczeń - należy do nich podejść z dbałością o każdy detal, ponieważ nieprawidłowe zrozumienie choćby jednego słowa może mieć wpływ na treść całego dokumentu. Dlatego tego rodzaju translacjami powinni zajmować się specjaliści z doświadczeniem, tacy jak dostępni na stronie internetowej tlumaczenia-gk.pl. 

Tłumaczenia z angielskiego umów to usługi, którymi biuro zajmuje się od lat. Dotyczy to aktów pochodzących zarówno os osób prywatnych, jak i instytucji, sądów czy różnego rodzaju urzędów. Wybierając to biuro można mieć pewność, że translator dokładnie przełoży fachowe słownictwo na język polski, oddając przy tym całościowy obraz i rozumienie tekstu. Wśród przykładów dokumentów znajdują się m.in. umowy kontrybucji, poufności, dzierżawy czy leasingu. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)