centrum-ngo.pl

WIK-PEX

Data dodania: 2018-07-30Domena: https://www.wiklinowy.sklep.pl/  |  Kontakt: 665388293  |  Miejscowość: Rudnik nad Sanem  |  Adres: Grunwaldzka 22  |  Kod pocztowy: 37-420

Opis

Od lat firma WIK-PEX zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów z wikliny i rattanu. Sklep internetowy prowadzony przez firmę to miejsce, w którym na klientów czeka szeroka, zróżnicowana oferta na modne i designerskie, a zarazem praktyczne akcesoria i meble do domu czy ogrodu.

Producent koszy wiklinowych przedstawia szeroki wybór kolorów - białe, czarne, szare czy brązowe oraz wielkości poszczególnych produktów. Wśród koszy można wyróżnić m.in. modele piknikowe, do zamontowania na rowerze, do przechowywania prania czy innych przedmiotów w domu. oprócz akcesoriów z tego modnego materiału, firma zajmuje się także wytwarzaniem mebli - zarówno do mieszkań i domów, jak o ogrodów lub tarasów. Wśród nich wyróżnić można np. oryginalne półki, szafki na buty, regały na książki, stoliki czy szuflady pokryte lśniącym lakierem. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)