centrum-ngo.pl

Harbor Center Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-07-24Domena: https://www.harborcenter.eu/  |  Kontakt: 533 993 350  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Hoża 86  |  Kod pocztowy: 00-682

Opis

Na stronie internetowej harborcenter.eu mogą Państwo dowiedzieć się o usługach, które są realizowane przez warszawską firmę z branży TSL. Spedycja całopojazdowa międzykrajowa to szereg korzyści oraz ułatwień dla małych, jak i dużych firm. Przewożone ładunki są zawsze transportowane dopasowanymi pojazdami, które są maksymalnie zagospodarowane dla większych oszczędności. Logistyczne opracowanie planu transportu jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż inwestowanie we własną flotę transportową, która może nie spełniać późniejszych oczekiwań pod względem wielkości oraz rodzaju.

Serdecznie chcemy zaprosić do kontaktowania się telefonicznego lub emailowego w razie jakichkolwiek pytań o współpracę. Zewnętrzna firma TSL spełni najwyższe oczekiwania wszystkich klientów niezależnie od branży, w jakiej się specjalizuje.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)