centrum-ngo.pl

Prestige Financial Services

Data dodania: 2018-07-18Domena: https://prestigefs.co.uk/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: London  |  Adres: West World Westgate  |  Kod pocztowy: W5- 1D

Opis

Podjąłeś decyzje o zakupie mieszkania lub domu w Anglii? Jeżeli obawiasz się, że wybór kredytu i związane z jego uzyskaniem formalności Cię przerosną, zdecyduj się na skorzystanie z usług Prestige Financial Services. Ten polski mortgage broker w UK przeanalizuje dostępne oferty na rynku. Następnie spośród nich wybierze te, które będą najkorzystniejsze dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoją zdolność kredytową.

Co możesz zrobić w przypadku, gdy zaciągnąłeś już kredyt, który teraz spędza Ci sen z powiek? W tej sytuacji również możesz się zwrócić do powyższej firmy. Sprawdzi ona czy możesz zdecydować się na remortgage, czyli przekredytowanie, które polega na zmianie oferty kredytowej i przejściu do innego banku. W sposób wnikliwy dokona ona analizy Twojej umowy, by upewnić się, czy przedterminowe rozwiązanie jej nie grozi Ci odsetkami karnymi.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)