centrum-ngo.pl

Studio Kosmetyczne Active Beauty

Data dodania: 2018-08-04Domena: https://www.active-beauty.pl/  |  Kontakt: 663-032-129  |  Miejscowość: Chorzów  |  Adres: 3 Maja 1  |  Kod pocztowy: 41-500

Opis

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromną moc ma odpowiednio wykonany masaż? Jego zadaniem jest nie tylko wpłynąć pozytywnie na samopoczucie, ale też pozbyć się lub zmniejszyć występujący problem, np. ból pleców, cellulit. Wyobraź sobie, że może on nawet wymodelować sylwetkę! Oczywiście tylko regularne masowanie ciała pozwala uzyskać pożądany efekt.

Masaż limfatyczny znajdziesz w ofercie chorzowskiego Studio Kosmetycznego Active Beauty. Pobudza on krążenie krwi i limfy. Wykonywany jest on w celu m.in. ujędrnienia skóry i pozbycia się tzw. pomarańczowej skórki. Oprócz niego salon oferuje masaż relaksacyjny, klasyczny, modelujący sylwetkę, bańką chińską i kostką Vit Ice.

Z cennikiem usług studio zapoznasz się na stronie internetowej. Wybierz interesujący Cię zabieg i umów się na wizytę drogą telefoniczną.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)