centrum-ngo.pl

SCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

Data dodania: 2018-08-25Domena: https://www.scanner3d.pl/  |  Kontakt: 602259772  |  Miejscowość: Głogów  |  Adres: Piotra Skargi 12  |  Kod pocztowy: 67-200

Opis

Szeroka oferta produktów, jakie swoim klientom oferuje firma Technar z Głogowa obejmuje przede wszystkim nowoczesne skanery, których używać można w naprawdę wielu dziedzinach. Jednym z najbardziej popularnych obecnie urządzeń jest Scan3d Dual Volume, który łączy w sobie tak naprawdę dwa skanery. Charakteryzuje się on bowiem dwiema niezależnymi objętościami kalibrowanymi według ustaleń z klientem już na etapie produkcji tego sprzętu. Zamknięta, a przede wszystkim trwała obudowa takiego urządzenia chroni je przed rozkalibrowaniem i różnego rodzaju uszkodzeniami. Sprzęt ten jest gotowy do pracy praktycznie od razu po przyłączeniu i nie wymaga on wprowadzania dodatkowych ustawień. 

Zainteresowanych inwestycją w taki niezawodny sprzęt zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej scanner3d.pl, gdzie dostępne są wszystkie istotne informacje. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)