centrum-ngo.pl

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Data dodania: 2018-10-01Domena: https://sklep.tiptopol.pl/  |  Kontakt: 61 815 22 42  |  Miejscowość: Pobiedziska  |  Adres: Kostrzyńska 33  |  Kod pocztowy: 62-010

Opis

W przypadku uszkodzenia opon w samochodzie lub innym pojeździe niezwykle ważna jest szybka diagnostyka problemu i zaradzenie uszkodzeniu. Głębokościomierz to świetnie dostosowane narzędzie do wiarygodnej i rzetelnej oceny stanu zużycia bieżnika opony. Polecane artykuły elektroniczne są szybkie i niezawodne w ocenie stanu głębokości bieżnika. Wszystkie oferowane artykuły na stronie internetowej sklep.tiptopol.pl pochodzą od sprawdzonych dostawców i gwarantują długi czas użytkowania.

30-letnia firma ma duże doświadczenie w sprzedaży głębokościomierzy oraz innych urządzeń niezbędnych przy wyposażeniu warsztatu samochodowego, jak i takiego, gdzie rolnicy mogą naprawić usterki maszyn rolniczych. E-sklep daje możliwość rejestracji na witrynie WWW i szybkiego zamówienia produktu online. Zapraszamy już dziś do sprawdzenia szczegółowych informacji.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)