centrum-ngo.pl

Biuro-Land Sp.z o.o.

Data dodania: 2018-09-07Domena: https://www.dobiura24.pl/  |  Kontakt: 32 317-27-27  |  Miejscowość: Jaworzno  |  Adres: Wojska Polskiego 2F  |  Kod pocztowy: 43-603

Opis

Koła montowane w ruchomych fotelach są bardzo przydatne, ale jednocześnie bardzo mocno wpływają na podłogi, na których są używane. Szczególnie jeśli w grę wchodzi podłoga wykonana z miękkiego materiału, można się spodziewać, że wkrótce pojawią się na niej dziury, które będą nie tylko nieestetycznie wyglądały, ale także trudno będzie zachować równowagę podczas poruszania się po podłodze. Rozwiązaniem są tutaj podkładki, które można kupić w sklepie Dobiura24.pl.

Podkładki pod krzesło można montować na podłodze każdego typu. Szczególnie w przypadku wynajmowanych pomieszczeń sprawdzają się, gdyż zmniejszają ryzyko uszkodzeń podłogi, a co za tym idzie konieczności jej remontowania. W sklepie można kupić podkładki transparentne, których praktycznie nie widać po zamontowaniu, jak i maty w kolorze białym i czarnym. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)