centrum-ngo.pl

AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.

Data dodania: 2018-10-12Domena: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/  |  Kontakt: 505 160 677  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Łąkowa 11  |  Kod pocztowy: 90-562

Opis

Żyjemy w czasach, w których każdy może urządzić dom w takim stylu, jaki najbardziej odpowiada jego gustom. Jednak najchętniej wybieranym stylem, szczególnie wśród młodych ludzi jest surowy styl industrialny, w którym panuje niezwykły porządek, minimalizm i surowe formy. Szarości i biele to najczęściej stosowane kolory, natomiast wśród materiałów architekci wyróżniają stal.

Niełatwo jest do takich wnętrz dobrać elementy dekoracyjne czy oświetlenie, aby złagodzić tę surowość. Jednakże na stronie sklep.akademiaarchitektury.pl dostępna jest przepiękna seria o nazwie Eichholtz, wśród której jest lampa Redcliffe wyróżniająca się surowym designem i prostą elegancją. W zależności od aranżacji wnętrza do wyboru są dwie wersje: czarna i chrom. Obie z pewnością zachwycą gości swoją urodą i pięknym, delikatnym światłem w salonie, ale w innych pomieszczeniach, takich jak jadalnia czy sypialnia także będą wyglądać wspaniale. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)