centrum-ngo.pl

APster Wypożyczalnia Samochodów

Data dodania: 2018-09-04Domena: https://wypozyczalnia.szczecin.pl/  |  Kontakt: +48 600 433 833  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Cisowa 17  |  Kod pocztowy: 70-896

Opis

Szukasz opcji taniego wynajmu auta osobowego lub dostawczego? Zapoznaj się z ofertą, jaką przygotowała tania wypożyczalnia samochodów ze Szczecina Apster. Firma specjalizuje się w wynajmie aut osobowych i popularnych busów na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Samochody mogą być wynajmowane na dni, a nawet na godziny, w opcji z limitem i bez limitu kilometrów, w zależności od preferowanej przez klienta formy wynajmu. W każdym przypadku, im dłuższy okres najmu, tym niższa cena wypożyczenia auta.

Do dyspozycji klientów firmy znajdują się m.in. takie marki i modele samochodów osobowych i dostawczych jak Renault Clio, Fiat Ducato czy Renault Master III. Opcja wypożyczenia auta na godziny to doskonały wybór dla osób, którym zależy na przewiezieniu mebli, sprzętu AGD, narzędzi lub innych przedmiotów z punktu A do punktu B, w określonym limicie kilometrów. Wynajem na dłuższy czas to opcja dedykowana osobom szukającym auta zastępczego, a także tym osobom, które odwiedzają Szczecin służbowo lub turystycznie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)