centrum-ngo.pl

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Data dodania: 2018-09-12Domena: https://klinika.osrodek-oaza.pl/  |  Kontakt: 721 70 70 70  |  Miejscowość: Choceń  |  Adres: Ługowiska 1  |  Kod pocztowy: 87-850

Opis

Uzależnienia od narkotyków czy alkoholu wpływają na zdrowie i nierzadko niszczą relacje międzyludzkie. Jest jednak jeszcze jedno, które może sprawić, że nawet osoba ułożona i wysoko stojąca w drabinie społecznej stoczy się na samo dno - jest to uzależnienie od hazardu. Osoby z Warszawy na szczęście szybko mogą dotrzeć do kliniki, gdzie leczy się tego typu problemy. Najważniejsze to zauważyć nieprawidłowość, zanim dojdzie do tragedii!

Jeżeli pozwolisz sobie pomoc, to Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA z pewnością zrobi, co tylko będzie można, aby wyprowadzić Cię z nałogu. Pracujący tam specjaliści znają wyjątkowe i innowacyjne metody, które odznaczają się ponadprzeciętną skutecznością! Co ważne, pomocy mogą tam szukać nie tylko hazardziści, ale również osoby przejawiające skłonności do nadużywania narkotyków, alkoholu, komputera lub z innymi problemami.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)