centrum-ngo.pl

Glassandmore.pl

Data dodania: 2018-09-21Domena: https://glassandmore.pl/  |  Kontakt: 22 2428348  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Bruzdowa 19a  |  Kod pocztowy: 02-994

Opis

Istnieje wiele różnych rodzajów kabin prysznicowych. Różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale również kształtem oraz materiałami, z jakich zostały wykonane. W nowoczesnych łazienkach ogromną popularnością cieszą się przyścienne kabiny prysznicowe wykonane ze szkła hartowanego. Charakteryzują się one bardzo nowoczesnym designem oraz ogromną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne różnego rodzaju. W firmie Glass & More możesz zamówić tego typu produkt, który idealnie wpasuje się do Twojej łazienki, robiony na wymiar. Dzięki temu doskonale dobierzesz długość każdej ze ścianek. 
Odwiedź stronę internetową glassandmore.pl i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Sprawdź, jakie inne produkty możesz u nich zamówić, dowiedz się więcej na temat wykorzystywanych technologii oraz o samej firmie. Zamawiają kabinę u nich, masz pewność, że będzie wykonana ona dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Dodatkowo będzie niezwykle trwała i designerska, dzięki czemu będzie funkcjonalną i ciekawą ozdobą Twojej łazienki. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)