centrum-ngo.pl

BNS IT

Data dodania: 2018-10-31Domena: http://www.bnsit.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Libijska 10c  |  Kod pocztowy: 03-977

Opis

Istnieje wiele architektur programistycznych, z jakimi kodujący stykają się w swojej codziennej pracy. Jedne pojawiają się częściej, inne rzadziej. Microservices zalicza się do najczęściej występujących, dlatego warto wiedzieć jak najwięcej na ten temat. Firma BNS IT ma wiele propozycji wciągających i wartościowych szkoleń, dzięki którym można poznać wszelkie tajniki poszczególnych architektur i co za tym idzie poruszać się w ich ramach bez porównania sprawniej niż wcześniej.

Wzorce oraz narzędzia wykorzystywane w tym kontekście są istotne i je także należy sobie przyswoić. Dobre szkolenie ze Spring Framework jest godne rekomendacji dla programistów, którzy poruszają się często w ramach architektury Microservices. Moduł został tak przygotowany, by uwzględniać istotne zagadnienia – można więc być spokojnym o to, że udział w wykładach i ćwiczeniach przyniesie pozytywne efekty.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)