centrum-ngo.pl

Psychocentrum

Data dodania: 2018-10-10Domena: https://psychocentrum.pl/  |  Kontakt: 501 695 159  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Nowolipki 14  |  Kod pocztowy: 00-151

Opis

Zdrada boli i powie to każdy człowiek, kto doświadczył jej na sobie. Trudno uciec przed jej konsekwencjami, jakimi są utrata pewności siebie i zaufania do ludzi. Najlepszym sposobem na to, aby znów uwierzyć we własną wartość i nauczyć się na nowo ufać, jest terapia z psychologiem. Może mieć ona formę spotkań w grupie z osobami, które również przeżyły zdradę. Wymiana przeżyć i doświadczeń pozwala pogodzić się z tym, co się wydarzyło i czego nie można cofnąć. Spotkania niosą wiele dobrego. Pozwalają one w odzyskaniu równowagi wewnętrznej, poczucia własnej wartości, jak i chęci do życia.

Trudno po zdradzie zaufać komukolwiek, zwłaszcza osobie, z którą chciałoby się zbudować nowy związek. Na grupowe terapie w Zielonce koło Warszawy w Psychocentrum mogą zgłosić się te osoby, które pragną nauczyć się patrzeć na świat z nadzieją, że kolejny partner będzie tym, na całe życie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)