centrum-ngo.pl

tuzaczynasiefutbol.pl

Data dodania: 2018-11-29Domena: https://www.tuzaczynasiefutbol.pl/  |  Kontakt: 531-141-714  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Rolna 43c  |  Kod pocztowy: 40-555

Opis

W treningach piłkarskich biorą udział zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Na czym to polega? KINDER Akademia Piłkarska zauważa, że podejście opiekuna w znaczny sposób wpływa na dalsze sukcesy dziecka.

Najważniejsze jest samo podjęcie decyzji o braniu udziału w treningach. Rodzic musi wyrazić zgodę i wykazać zainteresowanie. Choć nauka gry w piłkę nożną to przede wszystkim dyscyplina i zaangażowanie młodego piłkarza, ważne jest rozumienie pasji. Na przykład... Stosowanie odpowiedniej diety. Intensywny wysiłek fizyczny zmienia zapotrzebowanie na składniki odżywcze i kalorie. Należy również pić więcej wody. O wszystkich ważnych rzeczach informują trenerzy. Można jednak znaleźć je także na stronie internetowej pod linkiem tuzaczynasiefutbol.pl. Szkółka w indywidualny sposób podchodzi do każdego dziecka.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)