centrum-ngo.pl

BabyMetka

Data dodania: 2018-10-19Domena: https://www.babymetka.pl/  |  Kontakt: 883999031  |  Miejscowość: Rumia  |  Adres: 1 Dywizji Wojska Polskiego 2  |  Kod pocztowy: 84-230

Opis

Serdecznie pragniemy zaprosić do zapoznania się z ofertą sprzedażową, która przedstawiona jest na stronie internetowej babymetka.pl. Proponowany kocyk minky dla przedszkolaka pozwoli wyposażyć dziecko w dobrej jakości pościel do spania na czas leżakowania. Jest to wysokogatunkowy minky i bawełna, która nie uczula dziecka i jednocześnie świetnie chroni przed chłodem, jak i przegrzaniem się. Ocieplany kocyk może być wypełniony włókniną silikonową lub nie posiadać jej (lżejsza wersja okrycia).

Producent i dystrybutor swoich produktów cieszy się ogromnym zaufaniem pośród klientów w całej Polsce. Stało się tak, dzięki specjalnie przygotowanej ofercie sprzedażowej, która z pewnością spodobała się licznym klientom oczekującym na delikatny i jednocześnie bardzo trwały produkt w dobrej cenie. Więcej na oficjalnej witrynie WWW.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)