centrum-ngo.pl

Anna Real Estate

Data dodania: 2018-10-29Domena: http://www.anna.com.pl/  |  Kontakt: +61-8411-810  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Skrytka pocztowa 53  |  Kod pocztowy: 60-955

Opis

Jeśli planujesz zakup gruntów pod inwestycję, musisz dokładnie zapoznać się z ofertami firm, które w swojej ofercie mają do sprzedania działki inwestycyjne. Sprawdź, jakie propozycje gruntów ma poznańska firma Anna.

Zakup działki przeznaczonej pod inwestycję to bardzo poważna decyzja, która wiąże się z niemałym wydatkiem. Dobre rozeznanie na rynku pozwoli wybrać najlepszy grunt w najkorzystniejszej cenie. Wejdź na stronę anna.com.pl i sprawdź, jakie grunty i na jakim terenie możesz nabyć. Firma oferuje między innymi działki i grunty pod inwestycje, grunty przemysłowe, a także obiekty położone w Poznaniu i okolicach. Możesz nabyć atrakcyjne tereny inwestycyjne i wykorzystać je do różnorodnej działalności. Na gruntach nabytych od poznańskiej firmy możesz od razu rozpoczynać budowę, gdyż działki są uzbrojone.  DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)