centrum-ngo.pl

Wykopiemy Piotr Bujara

Data dodania: 2018-11-04Domena: http://www.wykopiemy.pl/  |  Kontakt: 602117691  |  Miejscowość: Łubie  |  Adres: Długa 6  |  Kod pocztowy: 42-674

Opis

Cykliczne sprzątanie dróg osiedlowych jest bardzo czasochłonne i bardzo drogie. Opłacenie przynajmniej kilku lub nawet kilkunastu osób, które będą w stanie uporać się z takim zleceniem generuje bardzo duże sumy. Dlatego też zarządzający takimi obiektami szukają nowych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Takim może być skorzystanie z zamiatarki jezdnej, której nie trzeba kupować, a można wynająć. Z warunkami takiego wynajmu można się zapoznać na Wykopiemy.pl.

Prezentowany wykonawca oferuje zamiatarkę do dróg na Śląsku, która bardzo sprawnie oczywiści nawierzchnię z każdego rodzaju brudu. Szczególnie przydatna jest w miejscach, gdzie przeprowadzano prace budowlane. Urządzenie idealnie sprząta parkingi czy place miejskie. Mimo, że maszyna nie porusza się zbyt szybko, to bardzo szybko radzi sobie ze wszystkimi zanieczyszczaniami. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)