centrum-ngo.pl

TDK

Data dodania: 2018-11-25Domena: https://www.motorowe-mazury.pl/  |  Kontakt: +48 505 987 777  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Resorowa 4  |  Kod pocztowy: 02-956

Opis

Już dawno myślałeś o tym, aby spędzić urlop w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, jakim są Mazury, jednak rodzina upierała się przy wyjazdach do kurortów zagranicznych? Tym razem postaw na swoim i zdecyduj się na spędzenie najwspanialszych wakacji na wodzie. To nic, że nie masz własnego jachtu ani nawet patentu sternika, gdyż firma ze strony motorowe-mazury.pl oferuje łodzie motorowe, których wynajem prowadzi w Giżycku.

Jednym z najlepiej wyposażonych jachtów dostępnych tutaj jest łódź typu houseboat, która ma wszelkie wygody, aby nawet najbardziej wymagający klienci byli z nich zadowoleni. Można na nich znaleźć zarówno wygodne sofy i osobne kajuty, jak i bogate wyposażenie kuchni, toalety i prysznice. Nawet jeśli zechcesz zabrać ze sobą psa, także nie będzie problemu, wystarczy jednorazowa niewielka opłata. Warunki wynajmu znajdziesz na podanej stronie, gdzie dowiesz się także wszystkiego na temat cen, kaucji i ubezpieczenia. Z pewnością dasz sobie radę z obsługą jachtu po obowiązkowym wstępnym przeszkoleniu, a w razie kłopotów zawsze możesz liczyć na asystę ze strony firmy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)