centrum-ngo.pl

General Protection and Safety

Data dodania: 2018-11-30Domena: https://gpsbhp.eu/  |  Kontakt: 784 042 842  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Borowskiego 2  |  Kod pocztowy: 03-475

Opis

Jeśli chcesz szybko i sprawnie zorganizować dla swoich pracowników szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zdecyduj się na usługi rekomendowanej firmy, która organizuje takie kursy BHP w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach. O szczegółach możesz dowiedzieć się, dzwoniąc pod podany na stronie gpsbhp.eu numer telefonu bądź wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy.

Na podanej stronie znajduje się mapka dojazdu do siedziby oddziału gorzowskiego, to tam mogą odbyć się kursy, a mogą też odbyć się też na terenie Twojej firmy, wtedy będzie o wiele wygodniej dla pracodawcy i dla pracowników, gdyż nigdzie nie musicie wyjeżdżać. Możesz też zdecydować się np. na wyjazdowy event połączony ze szkoleniami BHP, wtedy pracownicy mogą się integrować i przy okazji odbyć szkolenie z BHP. Firma organizuje też szkolenia BHP przez Internet. To klient wybiera formę szkolenia, która najbardziej mu odpowiada.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)