centrum-ngo.pl

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Data dodania: 2019-02-14Domena: https://www.motocyklowysklep24.pl/  |  Kontakt: 502 999 219  |  Miejscowość: Września  |  Adres: Szeroka 11  |  Kod pocztowy: 62-300

Opis

SklepMotocyklowy24.pl to niezawodna firma, która oferuje swoim klientom jedynie wysokiej jakości części zamienne do motocykli, a także przeróżne akcesoria, które z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi tych jednośladowych pojazdów. 

W sklepie tym zakupić można na przykład - w bardzo atrakcyjnych cenach - oleje silnikowe. Jednym z najbardziej popularnych obecnie jest półsyntetyczny olej Technosynthese, który idealnie nadaje się do różnych typów motocykli. Gwarantuje on niezawodną pracę silnika w każdych okolicznościach, bez względu na nawierzchnię, po której jeździ kierowca. Posiada on także warstwę ochronną, która skutecznie chroni dany silnik.

Więcej konkretnych informacji na temat tego oleju zainteresowani znajdą na stronie http://www.motocyklowysklep24.pl/olej-polsyntetyczny-ester-motul-5100-10w40-4t-1-litr-p-108.html.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)