centrum-ngo.pl

Unique Moments Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-01-29Domena: https://www.um24.pl/  |  Kontakt: 713119603  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Uczniowska 1  |  Kod pocztowy: 52-222

Opis

Istnieje wiele lokalizacji, które dla wprawionych turystów są miejscami, które muszą odwiedzić. Jedną z takich opcji, są z pewnością, wakacje na Jamajce. Ta fantastyczna wyspa, kojarzy się z szaleństwem zabaw, kolorami, muzyką i gorącym klimatem. Jest to również rejon, dający szansę na wypoczynek w ciszy, przy akompaniamencie szumiącego morza. To, który wariant zostanie wzięty pod uwagę, zależy tylko i wyłącznie od samego zainteresowanego.

Na stronie internetowej biura podróży, um24.pl, można zapoznać się z przygotowanymi ofertami wyjazdu na Jamajkę. W cenę każdego pakietu, wliczone są przeloty w obie strony, zakwaterowanie w hotelu oraz wyżywienie. Czasem dostępne są wersje all inclusive, a czasami są to wyłącznie śniadania lub obiadokolacje. Od tego, jak bogaty jest pakiet wyjazdowy, zależy także jego ostateczna cena.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)