centrum-ngo.pl

Learn & Smile

Data dodania: 2019-02-04Domena: http://www.learnandsmile.pl/  |  Kontakt: 573 018 375  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Aleje Jerozolimskie 85  |  Kod pocztowy: 02-001

Opis

Masz wrażenie, że Twój angielski nie jest na takim poziomie, na jakim chciałbyś, żeby był? A może nie masz żadnych problemów z gramatyków, jedynie wymowa i rozmowa sprawiają Ci problem? To sytuacje, które łatwo da się rozwiązać poprzez odpowiednie ćwiczenia. Najprostszym sposobem jest rozmowa, która daje naturalne możliwości do rozwoju umiejętności. Konwersacje po angielsku w Warszawie prowadzone przez native speakerów z pewnością pomogą Ci przełamać barierę językową i pozwolą na to, byś zaczął mówić płynnie. 

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, wystarczy wejść na stronę learnandsmile.pl i zapoznać się z przygotowaną tam ofertą. To dzięki niej będziesz mógł zapisać się na konwersacje i pracować nad poziomem swojego języka angielskiego. Niskie koszty zdecydowanie ułatwiają podjęcie decyzji. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)