centrum-ngo.pl

Wypożyczalnia, Spływy Kajakowe "Korsarz" Krzysztof Wiśniewski

Data dodania: 2019-02-04Domena: https://kajakibrodnica.pl/  |  Kontakt: 603880949  |  Miejscowość: Brodnica  |  Adres: Juliusza Słowackiego 2  |  Kod pocztowy: 87-301

Opis

Każdy fan spływów kajakowych z utęsknieniem wyczekuje momentu, w którym po pracy rzuci torbę z laptopem w kąt i wraz ze znajomymi uda się nad wodę. Tutaj idealnie wpisuje się oferta firmy kajakibrodnica.pl. Nad rzeką Drwęca oferujemy spływ zarówno dla amatorów jak i osób, które nie raz miały okazję korzystać z takiej atrakcji.

Piękne pojezierze Brodnickie daje nam możliwość ponad sześciogodzinnego spływu przez jeziora Łąkorz, Dębno, Robotno czy też Bachotek. Łącznie to ponad dziewiętnaście kilometrów niezapomnianej przygody. Firma w ofercie posiada kilka tras, a każda z nich jest równie tajemnica i odprężająca. Dodatkową atrakcją może być również usługa cateringowa w trakcie spływu. Na stronie znajduje się szczegółowy cennik, który uzależniony jest od ilości dni. Rezerwację należy składać poprzez kontakt mailowy lub telefonicznie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)