centrum-ngo.pl

Tasmuj.pl

Data dodania: 2019-02-05Domena: https://www.tasmuj.pl/  |  Kontakt: +48 61 839 31 43  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Szamotulska 40  |  Kod pocztowy: 60-366

Opis

Wiele osób podczas ciepłych, wiosennych i letnich dni lubi spać przy  otwartym oknie. Niestety, zwiększa to ryzyko dostawania się do wnętrz insektów, które potrafią uprzykrzyć życie. I choć komary, czy meszki mogą popsuć nasze samopoczucie, tak obecność os lub szerszeni stwarza niemałe zagrożenie, szczególnie gdy w mieszkaniu są dzieci lub domowe zwierzęta. Użądlenia mogą goić się szybko, jednak problem zaczyna się wtedy, gdy dana osoba ma alergię na jad.

Skutecznym rozwiązaniem, by temu zaradzić, jest zakup produktu, takiego jak moskitiera na łóżko, która znajduje się na stronie Tasmuj.pl. Jest to solidna i wytrzymała siatka z niewielkimi oczkami, chroniąca przed przedostawaniem się insektów. W sklepie znaleźć można również modele montowane do ram okiennych oraz drzwi balkonowych. Rozwiązanie to jest niedrogie, skuteczne, a przy tym ekologiczne.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)