centrum-ngo.pl

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-02-12Domena: https://florexpol.eu/  |  Kontakt: 81 533 23 05  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: Dębówka 17A  |  Kod pocztowy: 20-050

Opis

Kiedy kończy się zima i promienie słońca zaczynają grzać nieco mocniej, każdy sadownik i ogrodnik zaczyna się przygotować do sezonu. Zastanawia się, co posiać i posadzić, aby nie tylko stworzyć przyjemną atmosferę wokół domu, ale także jak zaopatrzyć rodzinę w warzywa i owoce. Najlepsze jakościowo produkty oferuje firma Florexpol, której sklep ogrodniczy poleca różne nasiona zarówno tradycyjnie w torebkach, jak i na taśmach. Dostępne są tu nasiona kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także popularnych, chętnie sianych warzyw.

W asortymencie sklepu, oprócz sianych od lat warzyw, znajdują się także nasiona niezwykle ozdobnych, a jednocześnie ciekawych smakowo warzyw egzotycznych. Nie można zapomnieć też o nasionach ziół, które coraz chętniej wysiewane są nawet w tych domach, które nie posiadają ogrodu i hodują się je po prostu na parapecie kuchennym. Wszystkie sprzedawane tutaj produkty są najwyższej jakości, a nasiona są sprawdzone pod kątem mocy kiełkowania, zatem każdy klient, nabywając tutaj kwiaty czy warzywa, może mieć pewność, że dochowa się pięknych i zdrowych plonów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)