centrum-ngo.pl

Przedszkole Jeżyki

Data dodania: 2019-03-09Domena: https://przedszkole-jezyki.com.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Romka Strzałkowskiego 5  |  Kod pocztowy: 60-854

Opis

Interesuje Cię przedszkole niepubliczne w Poznaniu, ale nie wiesz, które może okazać się najlepszym wyborem? Postaw na takie, które dostosowuje tok kształcenia do współczesnych potrzeb! Świetnie sprawdzi się przedszkole Jeżyki mieszczące się na Jeżycach. 

Placówka ta zapewnia przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę pedagogów, którzy doskonale wiedzą, jak radzić sobie z dziećmi i jak kształtować ich wiedzę, osobowość, a nawet sprawność. Pomagają oni w codziennym rozwoju, a  także pobudzają do działania. Oczywiście odpowiednia nauka wymaga również odpowiednich pomocy naukowych. Kolorowe sale pomagają dzieciom w rozwoju, a wszelkie zabawki, sprzęty i elementy powstały tak, aby móc uczyć przez zabawę. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę internetową, a z pewnością zdecydujesz się zapisać tam swojego malucha.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)