centrum-ngo.pl

PROMAG S.A.

Data dodania: 2019-02-26Domena: https://tm24.pl  |  Kontakt: +48 61 655 83 24  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Romana Maya 11  |  Kod pocztowy: 61-371

Opis

Ergonomia pracy jest jedną z najważniejszych cech efektywności. Każdy kto prowadzi warsztat samochodowy lub zajmuje się pracami remontowymi, takimi jak hydraulika, spawalnictwo czy chociażby prace stolarskie wie, że uporządkowane narzędzia w miejscu pracy, powinny być integralną częścią zakładu. Większość z tego typu prac wymaga, używania drobnicy, typu śrubki, nakrętki lub drobne narzędzia specjalistyczne. Aby wszystko zachować w odpowiednim porządku należy mieć, odpowiednio wyposażony warsztat, Najlepszym rozwiązaniem do tego jest użycie odpowiedniego osprzętu do mebli, takiego jak pojemniki magazynowe plastikowe.

Firma tm24.pl oferuje cały szereg różnego rodzaju kuwet do warsztatów. Można wybrać odpowiedni rozmiar, jak i materiał wykonania co umożliwia dostosowanie pojemnika do materiałów, jakie będą w nich przechowywane. Pojemniki są tak skonstruowane, że można je zamontować na odpowiednich listwach, na ścianach lub innych elementach tego typu, co zdecydowanie oszczędzi miejsca w warsztacie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)