centrum-ngo.pl

Instytut Urody Beauty92

Data dodania: 2019-03-20Domena: https://www.beauty92.com.pl  |  Kontakt: 722 350 350  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Krzycka 92  |  Kod pocztowy: 53-020

Opis

Moda na depilację zatacza coraz szersze kręgi, co oznacza, że depiluje się nie tylko coraz więcej osób, na przykład do kobiet dołączają mężczyźni, ale też z wolna powiększa się strefa, w której włosy są niepożądane. Obecnie trzeba je usuwać nie tylko z nóg i pach, ale też wykonywać bikini głębokie lub brazylijskie. Wiele kobiet depiluje też ręce czy twarz, chcąc zapewnić sobie komfort i estetykę gładkiej skóry.

Ma to swoje zalety, ale też wady, gdyż mało kto jest w pełni zadowolony ze stosowanej metody depilacji. Wosk, maszynka czy depilator mają swoje wady, na przykład powodują szybkie odrastanie włosków albo podrażnienia skóry. Sposobem, by tego uniknąć, a przy tym zapewnić sobie gładką skórę na stałe, jest laserowe usuwanie owłosienia. We Wrocławiu w przystępnej cenie oferuje je gabinet Beauty92.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)