centrum-ngo.pl

F.H. Cotex-bis s.c.

Data dodania: 2019-04-18Domena: https://ctxsport.com/  |  Kontakt: +48 530 063 730  |  Miejscowość: Iława  |  Adres: Jana III Sobieskiego 1  |  Kod pocztowy: 14-200

Opis

Dres adidas Beckenbauer to definicja sportowej klasyki w stylu retro. Linia produktowa została ochrzczona mianem jednego z najwybitniejszych piłkarzy wszechczasów. Sugeruje to, że proponowane spodnie to przede wszystkim doskonała odzież sportowa. Jednak zorientowani w najnowszych modowych trendach klienci wiedzą, że obecnie spodnie tego typu stanowią cenne uzupełnienie najlepszych streetwearowych stylizacji. Wysoka jakość i kultowe trzy paski to niezwykle pociągające zalety!

Ten i inne produkty niemieckiej marki dostępne są na stronie ctxsport.com. Domena cenionego polskiego dystrybutora wypełniona jest niezwykle atrakcyjnymi ofertami. Jest tak dzięki ponad dwóm dekadom współpracy biznesowej z adidasem. Przekłada się ona na najniższe ceny i rozbudowany asortyment, a sklep dorzuca od siebie przy zamówieniach powyżej 200 zł przesyłkę gratis.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Pobliskie Firmy