centrum-ngo.pl

Kuźnia Grafiki

Data dodania: 2019-04-17Domena: https://kuzniagrafiki.pl/  |  Kontakt: 534980580  |  Miejscowość: Parczew  |  Adres: 11 Listopada 60  |  Kod pocztowy: 21-200

Opis

Teoretycznie wszystko jest proste: mądrzy ludzie potrafią w kilku, kilkunastu prostych słowach przekazać treści dodające sił, budujące i motywujące. Wystarczy zastosować się do ich stosunkowo prostych wskazówek, by wejść na drogę wiodącą do sukcesu. W praktyce nie jest to już takie łatwe – bo chociażby wytrwałość to przecież wysiłek wkładany w coś każdego dnia bez wyjątku.

Warto jednak próbować, a pomóc w tym mogą naklejki z cytatami na ścianę – Kuźnia Grafiki ma ich bez liku w swoim sklepie internetowym. Można go znaleźć w domenie kuzniagrafiki.pl. Naklejka z cytatem umieszczona na ścianie będzie codziennie przypominała o czymś ważnym, napominała i zobowiązywała. Taki werbalny doping można sobie sprawić za bardzo niewielką kwotę, a kto wie – może pomoże on komuś osiągnąć naprawdę spory sukces?DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)