centrum-ngo.pl

Woodlook

Data dodania: 2019-04-14Domena: http://woodlook.com.pl  |  Kontakt: +48 519 480 117  |  Miejscowość: Toruń  |  Adres: Mazowiecka 52  |  Kod pocztowy: 87-100

Opis

Połączenie najwyższej jakości tkanin z doskonałym odszyciem musi dawać dobre efekty. WoodLook to marka, która wręcz idealnie łączy ze sobą te walory. Efektem są fantastyczne tekstylia dziecięce, z których korzystają w tym momencie rodzice z różnych zakątków Polski. Sklep online zapewnia bardzo szybką wysyłkę, z czego opłaca się skorzystać. Jednocześnie ceny są atrakcyjne i dostosowane do portfeli sporego grona potencjalnych kupujących.

Jeśli komuś zależy na dodatkowych funkcjach produktów, na pewno się nie zawiedzie. Bambusowy kocyk z jonami srebra to coś oryginalnego, ale też szalenie praktycznego. Obecność w przędzy jonów srebra sprawia, że bakterie czy grzyby nie mają szansy namnażać się na powierzchni kocyka i w głębi jego włókien. Udaje się więc połączyć właściwości naturalnej tkaniny ze srebrem. Taki produkt to w tym momencie jedna z bardziej pożądanych pozycji.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)