centrum-ngo.pl

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-04-27Domena: https://www.boiskaikorty.pl  |  Kontakt: 573 939 922  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: A. Mickiewicza 38  |  Kod pocztowy: 01--62

Opis

Podłoża ze sztucznej trawy lub poliuretanu są odporniejsze na wszelkie uszkodzenia niż klasyczne, naturalne powierzchnie. Sztuczna nawierzchnia na bieżni lub boisku jest zatem idealnym sposobem na to, by na dłuższy czas zachować ich idealny stan.

J&W Sport Service oferuje budowę profesjonalnych obiektów sportowych o tego typu nawierzchniach. Dzięki korzystaniu z najlepszych maszyn oraz sprowadzaniu doskonałej klasy materiałów od znanych i cenionych producentów zespół fachowców jest w stanie realizować konstrukcje wyróżniające się wyjątkową jakością i wytrzymałością.

Tym, co wyróżnia firmę na rynku, jest wieloletnie doświadczenie w branży, pełne zaanagażowanie pracowników w powierzone zadania oraz niezwykła elastyczność w podejściu do poszczególnych zleceń.

Aby sprostać wymaganiom kontrahentów, firma proponuje atrakcyjnie niskie ceny zamówień oraz wyjątkowo krótki czas oczekiwania na zakończenie realizacji.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)