centrum-ngo.pl

Goldwings

Data dodania: 2019-05-15Domena: https://www.goldwings.pl/  |  Kontakt: +48501101504  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Michała Sobczaka 11  |  Kod pocztowy: 01-492

Opis

Jak zostać pilotem? Wszystko zaczyna się od lotniczej pasji, która pociąga za sobą decyzję o zapisaniu się na kurs dla pilotów. Chcąc myśleć o zasiadaniu za sterami podniebnej maszyny, trzeba zapisać się na szkolenie PPL – jego ukończenie pozwala na pilotowanie małych samolotów jednosilnikowych w trakcie lotów niekomercyjnych. Dopiero posiadając licencję pilota turystycznego, można myśleć o kolejnych szczeblach w karierze.

Szkolenia PPL są prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym przez warszawską firmę goldwings.pl, która w roli instruktorów zatrudnia zawodowych pilotów z wieloletnim doświadczeniem. Dzieląc się wiedzą i licznymi praktycznymi wskazówkami, z powodzeniem przygotowują kursantów do egzaminów. Po pozytywnym zaliczeniu części teoretycznej i praktycznej otrzymuje się upragnioną licencję PPL.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)