centrum-ngo.pl

ramii

Data dodania: 2019-05-24Domena: https://www.ramii.pl/  |  Kontakt: 533 323 561  |  Miejscowość: Bolechowice  |  Adres: Zielona 87 b  |  Kod pocztowy: 32-082

Opis

Zabierając się do malowania, czy to drewnianych mebli ogrodowych, czy ścian w pokoju, trzeba zaopatrzyć się w wiele przedmiotów i preparatów. Prócz wybranej farby i lakieru, potrzebne są także pędzle i szczotki. Na pewno nie obejdzie się także bez rozcieńczalnika, który służy do rozcieńczania farb i lakierów w razie, gdy są one zbyt gęste, a także do mycia pędzli i usuwania śladów z farb i lakierów w razie zabrudzenia. Świetnie w tym zakresie sprawdza się rozcieńczalnik uniwersalny Voke, który można w atrakcyjnej cenie znaleźć na stronie ramii.pl.

W ten skuteczny produkt powinny zaopatrzyć się wszystkie osoby, które lubią majsterkować i często zdarza im się coś malować. Doskonale spełnia swoją rolę oraz jest trwały - wystarczy odpowiednio go przechowywać, a na pewno nie zwietrzeje i zachowa swą funkcjonalność przez długi czas.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)