centrum-ngo.pl

Ekarent S.C. Karol Kukułowicz, Edyta Kukułowicz

Data dodania: 2019-06-18Domena: https://www.ekarent.pl/  |  Kontakt: 884894884  |  Miejscowość: Gdynia  |  Adres: Batalionów Chłopskich 25  |  Kod pocztowy: 81-415

Opis

Citroen C4 Cactus, Renault megane IV, a może Fiat Tipo? Czy pomyślałeś kiedyś, że będziesz tak swobodnie wybierać z katalogu zadbanych, lśniących samochodów? Modeli jest jeszcze więcej... Sprawdź, co przygotowały dla Ciebie wypożyczalnie samochodów w Trójmieście.

Klienci znajdą rozwiązanie odpowiednie na każdą okazję. Pojazdy małe i duże, z automatem, z klimatyzacją, z miejscem dla 7 osób bądź z niewielkim gabarytem, którym łatwo operuje się w wielkomiejskich korkach... Warto dokonywać wcześniejszej rezerwacji. Tylko ona zapewni, że określony model będzie dostępny w wybranym przez klienta terminie. Nowoczesne firmy pozwalają na rezerwację w formie online. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową pod linkiem ekarent.pl, by znaleźć taki formularz. Umieszczono tam także cennik usług. Ostateczne koszty zależą również od wyboru opcji dodatkowych i oczekiwań klienta.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)