centrum-ngo.pl

Biznes Zone

Data dodania: 2019-06-02Domena: https://biznes-zone.com/  |  Kontakt: 796 388 224  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Królewska 57  |  Kod pocztowy: 30-081

Opis

Wrocław to jedna z miejscowości, w których czuć ducha przedsiębiorczości i rozwoju. Z tego względu coworking cieszy się coraz większym zainteresowaniem w stolicy Dolnego Śląska. Z korzyściami takiego rozwiązania można zapoznać się pod adresem https://biznes-zone.com/wroclaw/.

 

Biuro Biznes Zone mieści się w nowoczesnym budynku Diamentum Office o niezwykle dogodnej lokalizacji. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na wynajem różnej przestrzeni w zależności od własnych potrzeb. Do wyboru są stanowiska serwisowane oraz pojedyncze biurka. Na wynajem przeznaczone są sale szkoleniowe i konferencyjne. Coworking to opcja dla osób, które szukają alternatywy do pracy w domu. Dzięki optymalnej przestrzeni obowiązki zawodowe wykonuje się po prostu szybciej. Korzystający mają również dostęp do strefy rozrywki i dobrze wyposażonej kuchni.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)