centrum-ngo.pl

ERGODOM - Budowa domów

Data dodania: 2019-10-02Domena: https://www.ergodom.info/  |  Kontakt: 538 918 438  |  Miejscowość: Włosań  |  Adres:  |  Kod pocztowy: -

Opis

Zdecydowana większość osób marzy o tym, żeby dorosłe życie spędzać w jednorodzinnym obiekcie wolnostojącym, wokół którego roztacza się piękny ogród umożliwiający zażywanie relaksu w otoczeniu pięknej roślinności. Warunki takie zapewniają swobodę, prywatność i przyjemne spędzanie czasu. Ważne jednak, żeby budynek był praktyczny i funkcjonalny. Dotyczy to oczywiście rozlokowania pomieszczeń, umiejętnego wykorzystania każdego centymetra przestrzeni, ale także zastosowania rozwiązań, które pomogą zmniejszyć zużycie, a tym samym przyczynią się do oszczędności np. w sezonie grzewczym. Budowa domów energooszczędnych pod klucz to idealny pomysł, który pozwoli na szybkie wprowadzenie się. 

Tego typu projekty realizuje krakowska firma ErgoDom. Słynie ona z wykonywania profesjonalnych konstrukcji, które wyróżniają się sprawną warstwą izolacyjną, szczelnymi oknami i innymi zaletami, które znacznie zmniejszają pobór energii. Wszystkie obiekty są estetyczne, a ich kształty planowane są zgodnie z sugestiami klientów. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)