centrum-ngo.pl

FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga

Data dodania: 2019-10-04Domena: https://www.freehold.pl  |  Kontakt: 730 546 454  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Powstańców Śląskich 48  |  Kod pocztowy: 01-381

Opis

Opinia rzeczoznawcy na temat wartości domu czy innej nieruchomości jest istotna. I to nie tylko w przypadku chęci jej sprzedaży, ale również w związku z procedurą wykupu na własność, opłatą planistyczną związaną ze zmianą planu miejscowego zagospodarowania terenu czy podziałem majątku np. po rozwodzie. Warto o tym pamiętać i zawsze mieć pod ręką dobrą firmę.

Profesjonalny, wszechstronny rzeczoznawca w Warszawie pracuje w FREEHOLD. Placówka przygotowuje pełną, wyczerpującą dokumentację dla klienta oraz prowadzi doradztwo z zakresu rynku nieruchomości, co może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej kupna czy sprzedaży danego budynku.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Warto zdecydować się na usługi doświadczonych rzeczoznawców, którzy działają w branży od lat i mogą pochwalić się mnóstwem zadowolonych klientów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)