centrum-ngo.pl

Usługi Geodezyjne adGEO Adam Dudek

Data dodania: 2019-10-14Domena: http://www.adgeo.eu/  |  Kontakt: +48 665 045 010  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Główna 6  |  Kod pocztowy: 61-005

Opis

Będąc właścicielem nieruchomości i pragnąc ją sprzedać, należy dopełnić wielu formalności, aby się przygotować do wizyty u notariusza, którego zadaniem będzie sporządzenie aktu notarialnego. Poza księgą wieczystą potrzebny będzie wypis i/lub wyrys z map, jakie dla każdej nieruchomości prowadzi ewidencja gruntów. W Poznaniu zdobycie takich dokumentów może trochę potrwać, dlatego warto skorzystać z usług biura geodezyjnego ze strony adgeo.eu i w razie potrzeby uzyskania kopii mapy ewidencyjnej upoważnić je do załatwienia wszelkich formalności związanych z uzyskaniem tego dokumentu. W przypadku wypisu lub wyrysu jest to działanie z urzędu i nie wymaga pełnomocnictwa właściciela nieruchomości.

Biuro to działa na terenie wielkopolskiego już od wielu lat i współpracuje z wielkimi firmami budowlanymi, deweloperami i z klientami indywidualnymi, wywiązując się terminowo z powierzonych mu zleceń. Geodeci zatrudnieni w tej firmie mają konieczne do wykonywania tego zawodu uprawnienia, a także posługują się nowoczesnym sprzętem pomiarowym i kreślarskim. Ceny za usługi ustalane są indywidualnie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)