centrum-ngo.pl

MUKK Architektura Wnętrz

Data dodania: 2019-11-15Domena: https://wloskielazienki.pl/  |  Kontakt: 13 497 12 13  |  Miejscowość: Krosno  |  Adres: Czajkowskiego 13  |  Kod pocztowy: 38-400

Opis

Niegdyś w każdym domu spotkać można było podwieszane lub też wpuszczane w szafkę umywalki łazienkowe. Dziś prym na rynku wiodą umywalki nablatowe, które pięknie komponują się z różnymi stylami wnętrz, a dodatkowo stanowią świetny element dekoracyjny. 

W poszukiwaniu idealnej umywalki tego typu warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez firmę wloskielazienki.pl, która od ponad 10 lat współpracuje z najlepszymi producentami mebli i armatury łazienkowej z Hiszpanii i Włoch. Dużym atutem oferty przedsiębiorstwa jest fakt, że wszystkie produkty sprowadzane są bezpośrednio od producenta, dzięki czemu nie są na nie nakładane marże pośredników! Chcąc uzyskać więcej szczegółów na temat oferty i możliwości sprowadzenia konkretnych elementów armatury, mebli czy nawet grzejników, warto skontaktować się z pracownikami firmy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)