centrum-ngo.pl

Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

Data dodania: 2019-11-15Domena: https://latawce-dmuchawce.pl/  |  Kontakt: 664 195 245  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Karpia 17B  |  Kod pocztowy: 61-619

Opis

Twoje dziecko niedługo wkroczy w wiek przedszkolny? Chcesz wybrać dla niego prywatne przedszkole w Poznaniu, które cieszy się zasłużoną renomą? Zaufaj pozytywnym opiniom wielu rodziców i zapisz swojego malucha do Przedszkola Niepublicznego „Latawce Dmuchawce”. Możesz mieć pewność, że program placówki zapewni Twojemu dziecku należyte wsparcie na początku jego drogi edukacyjnej. Przedszkole korzysta bowiem z metod nauczania i wychowania Montessori. System ten stawia na kształtowanie indywidualności dziecka oraz jego samodzielności. W polecanym przedszkolu dzieci uczą się samodyscypliny oraz rozwijają w sobie ciekawość świata. Pedagodzy motywują je do zdobywania kolejnych umiejętności oraz poszerzania wiedzy poprzez kreatywne zajęcia.

Przedszkole dba o to, by program zajęć był dla dzieci atrakcyjny i tym samym stymulował ich chęć do dalszego rozwoju. Na stronie placówki możesz dowiedzieć się więcej o metodach edukacyjnych Montessori, a także poznać praktyczne informacje o przedszkolu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)