centrum-ngo.pl

Budownictwo Moniuszko

Data dodania: 2019-12-04Domena: https://budownictwomoniuszko.com  |  Kontakt: 668-408-767  |  Miejscowość: Suchy Las  |  Adres: Obornicka 117  |  Kod pocztowy: 62-002

Opis

Budownictwo Moniuszko podejmuje się najróżniejszych realizacji budowlanych, które pozwalają na stworzenie pięknych domów jednorodzinnych, lokali użyteczności publicznej, całych osiedli. Firma ma duże doświadczenie zdobywane od pokoleń, dzięki czemu jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów z całej Wielkopolski. Nie wszystkie firmy budowlane w Poznaniu, jak polecana, mogą pochwalić się tak wieloma realizacjami. Biuro podejmuje się zarówno prac nad domami nowoczesnymi, jak i klasycznymi.

Profesjonalna firma zapewnia nie tylko same usługi budowlane, ale również sprzedaż materiałów niezbędnych przy całym przedsięwzięciu. W ofercie znajdują się zbrojenia, jak i wszelkie elementy niezbędne przy jego realizacji na placu budowy. Pozwala to na zwiększenie tempa w całym planie na Państwa dom.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)