centrum-ngo.pl

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania: 2019-12-16Domena: https://www.hitec.pl/  |  Kontakt: 697 336 697  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Wodzisławska 6a  |  Kod pocztowy: 52-014

Opis

Mieszanina sześciu białek serwatkowych z aminokwasami EAA i BCAA, czyli Whey C 6 to jedna z najbardziej dopracowanych propozycji na rynku. Wysoko skoncentrowany preparat o 85% zawartości białka w suchej masie to rozwiązanie, z którym do organizmu sportowca trafia maksymalna możliwa dawka aminokwasów. Specjalne dodatki nasilają ich syntezę, co przekłada się na optymalne efekty, jednakowo, jeśli mowa o budowaniu masy mięśniowej, redukcji tkanki czy regeneracji po ciężkim wysiłku fizycznym. Produkt szybko się wchłania, dobrze rozpuszcza i charakteryzuje świetnym smakiem (do wyboru 11 wariantów).

Starannie dopracowana formuła opisywanego suplementu, o którym więcej można dowiedzieć się pod linkiem https://www.hitec.pl/product-pol-172-Whey-C-6-1000g.html, to zasługa naukowców i specjalistów z HI TEC NUTRITION. Uznany, rodzimy producent stoi za rozbudowaną gamą najwyższej jakości odżywek dla profesjonalnych i rekreacyjnych sportowców. Łączą one w sobie znakomitą efektywność, walory prozdrowotne oraz świetną cenę!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)