centrum-ngo.pl

Ósmy Krasnal spółka z o.o.

Data dodania: 2020-04-08Domena: https://osmykrasnal.edu.pl/  |  Kontakt: 733 661 353  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Różana 61  |  Kod pocztowy: 02-569

Opis

Dzieci ze specjalnymi potrzebami psychoruchowymi warto posłać do dobrego przedszkola, wspierającego ich rozwój. Jest to szczególnie ważne, gdy pewne objawy u malucha, jak choćby wyobcowanie, niechęć do zabawy w grupie, brak chęci podejmowania rozmowy lub problemy z samą mową, zostały zaobserwowane przez rodziców. Choć często jest to przejściowe, może się okazać, że tego typu zachowania świadczą o autyzmie u dziecka.

Specjalistyczne zajęcia dla maluchów ze zdiagnozowanym autyzmem, jak integracja sensoryczna na Mokotowie, to opcja proponowana przez Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Ósmy Krasnal". Opierają się one na poznawaniu świata za pomocą zmysłów, co jest szczególne istotne, biorąc pod uwagę fakt, że autyzm powoduje u młodego człowieka zamknięcie się w sobie i często pojawiający się brak jakiejkolwiek podejmowanej z własnej woli  interakcji z otoczeniem. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)