centrum-ngo.pl

GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA

Data dodania: 2019-12-27Domena: https://artstructure.pl/  |  Kontakt: 730 525 787  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Czwartaków 28  |  Kod pocztowy: 61-493

Opis

W większości domów zauważyć można przede wszystkim ściany pomalowane na beże, kremy lub inne kolory, które nierzadko we współpracy z żółtym, ciepłym światłem, dają niemrawy efekt. Znajdują się jednak i tacy, których mieszkania znacząco się wybijają na tle innych. 

Są to wszyscy ci, którzy skorzystali z usług firmy ART STRUCTURE! Dzięki doświadczonemu zespołowi zyskali oni efekt dekoracyjny na ścianie, który sprawia, że mieszkanie wyróżnia się z tłumu tysięcy takich samych lokali. Co ważne, w danej firmie pracują specjaliści, dla których nie ma zleceń niemożliwych! Na swoim koncie mają oni już wiele ciekawych realizacji, które na pewno mogą nie tylko zainspirować do zmian, ale i przekonać do skorzystania z oferty właśnie wspomnianej firmy. Warto zatem odwiedzić stronę internetową, aby zapoznać się z portfolio! DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)