centrum-ngo.pl

laserymedyczne.eu

Data dodania: 2020-02-22Domena: https://laserymedyczne.eu/  |  Kontakt: 531-200-732  |  Miejscowość: Zabrze  |  Adres: Nad Kanałem 3  |  Kod pocztowy: 41-800

Opis

Oczyszczanie i złuszczanie to niezwykle ważne zabiegi, które powinny być przeprowadzane systematycznie. Potrzebuje ich skóra każdego rodzaju, nawet najbardziej wrażliwa, szczególnie zaś ważne są one w przypadku cery skłonnej do występowania niedoskonałości. Ponieważ jednak we własnym zakresie można oczyścić i złuszczyć skórę tylko w niewielkim stopniu, istnieje duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z tego zakresu. By świadczyć je na wysokim poziomie, gabinety medycyny estetycznej i salony kosmetyczne coraz częściej inwestują w Geneo +. Urządzenie to, dostarczane przez markę LM - INVEST, pozwala na osiąganie zachwycających rezultatów.

Silne złuszczenie martwego naskórka i dogłębne oczyszczenie powoduje, że zmniejsza się widoczność porów, czarne zaskórniki znikają, a skóra staje się czysta, świeża oraz zregenerowana. W dodatku blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki stają się mniej widoczne, a synteza kolagenu w skórze zostaje pobudzona, dzięki czemu pojawia się efekt odmłodzenia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)