centrum-ngo.pl

Bruk i Ogród Sebastian Zygarliński

Data dodania: 2020-01-14Domena: http://www.brukarstwo-zygarlinski.pl/  |  Kontakt: 94 955 877  |  Miejscowość: Nowy Tomyśl  |  Adres: Jastrzębsko 34  |  Kod pocztowy: 64-300

Opis

Na ogół wraz z wykańczaniem nowego domu właściciele pragną także uporządkować teren wokół niego i często szukają firm oferujących kompleksowe usługi. Jedno z takich przedsiębiorstw można znaleźć na stronie brukarstwo-zygarlinski.pl, które wykonuje podjazdy, ścieżki i chodniki, a także kompleksowe projektowanie ogrodów w Komornikach, Opalenicy i innych miejscowościach województwa wielkopolskiego.

Jest to firma, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury ogrodowej i terenów zielonych, dlatego jest ona chętnie zatrudniana przez klientów prywatnych, firmy i instytucje. Na życzenie klienta może ona też wykonać nawodnienie ogrodu, położyć dreny i odwodnić podmokły teren. Klienci, którzy już mieli przyjemność z nią współpracować, są zachwyceni zarówno szybkością, jak i starannością wykonania każdego zlecenia, a także bardzo rozsądnymi cenami oferowanymi przez tę firmę. Na sprawność firmy z pewnością składają się nie tylko wykonujący swoją robotę z pasją pracownicy, lecz również świetny, nowoczesny sprzęt i dostępność materiałów z własnych magazynów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)